Õpetajad

Õpetaja Kati Liiver

Olen omandanud kõrghariduse Tallinna Ülikoolis klassiõpetaja erialal. Kõrvalerialana õppisin õpiabi õpetajaks.

Kõige enam väärtustan elus perekonda. Mul kaks last. Mulle meeldib aega veeta oma perega – sõita ratastega, käia jalutamas, mängida lauamänge jne. Olen rõõmsameelne ning minu elus on tähtsal kohal positiivne mõtlemine.

Olen töötanud  klassiõpetajana Muraste Koolis ning Saku Gümnaasiumis. Hetkel olen õpetaja Laagri Koolis.

Soovin, et lastel oleks koolis huvitav ja hea õppida – et nad saaksid ise avastada, uurida ja läbi selle teadmisi omandada. Väikesed lapsed armastavad mängida ja oma töös proovin palju õpetada just läbi mängu. Minu jaoks ei ole minu töö pelgalt õpetamine, vaid sellest saan ka ise alati midagi õppida.