Õpetajad

Õpetaja Kati Liiver

Olen omandanud kõrghariduse Tallinna Ülikoolis klassiõpetaja erialal. Kõrvalerialana õppisin õpiabi õpetajaks.

Kõige enam väärtustan elus perekonda. Mul on kuueaastane poeg. Mulle meeldib aega veeta oma perega – sõita ratastega, käia jalutamas, mängida lauamänge jne.

Hetkel töötan Muraste Koolis klassiõpetajana. Soovin, et lastel oleks koolis huvitav ja hea õppida – et nad saaksid ise avastada, uurida ja läbi selle teadmisi omandada. Väikesed lapsed armastavad mängida ja oma töös proovin palju õpetada just läbi mängu. Minu jaoks ei ole minu töö pelgalt õpetamine, vaid sellest saan ka ise alati midagi õppida.

Õpetaja Raili Kont-Kontson

Olen lõpetanud 2014.aastal Tallinna Ülikooli Pedagoogilise Seminari alushariduse pedagoogika erialal ning 2017.aastal omandasin magistrikraadi Tartu Ülikoolis hariduskorralduse õppekaval. Kõrvalerialana õppisin mentoriks.

Tegelen aktiivselt spordiga ning armastan aktiivset eluviisi. Hobideks on fotograafia ja kokandus. Olen sõbralik, rõõmsameelne ja pühendunud noor õpetaja.

Õpingute kõrvalt töötasin lasteaiaõpetajana. Praegu töötan Muraste Koolis klassiõpetajana. Õpetamise juures hindan uudseid lähenemisviise tundide läbiviimiseks ja mängulisust. Pean oluliseks, et lapsel kujuneks soov ja tahe õppida.