Õpetajad

Õpetaja Kati Liiver

Olen omandanud kõrghariduse Tallinna Ülikoolis klassiõpetaja erialal. Kõrvalerialana õppisin õpiabi õpetajaks.

Kõige enam väärtustan elus perekonda. Mul kaks last. Mulle meeldib aega veeta oma perega – sõita ratastega, käia jalutamas, mängida lauamänge jne. Olen rõõmsameelne ning minu elus on tähtsal kohal positiivne mõtlemine.

Olen töötanud  klassiõpetajana Muraste Koolis ning Saku Gümnaasiumis. Hetkel olen väiksema lapsega kodune ning täiskohaga tööst eemal.

Soovin, et lastel oleks koolis huvitav ja hea õppida – et nad saaksid ise avastada, uurida ja läbi selle teadmisi omandada. Väikesed lapsed armastavad mängida ja oma töös proovin palju õpetada just läbi mängu. Minu jaoks ei ole minu töö pelgalt õpetamine, vaid sellest saan ka ise alati midagi õppida.

 

 

 

 


Õpetaja Raili Hunt

Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli Pedagoogilise Seminari alushariduse pedagoogika erialal ning aastal 2017 omandasin magistrikraadi Tartu Ülikoolis hariduskorralduse õppekaval. Kõrvalerialana õppisin mentoriks.

Kõige olulisem on mulle perekond! Mul on kaks väikest last, kellega koosolemist igapäevaselt naudin. Tegelen spordiga ja naudin aktiivset eluviisi. Olen sõbralik, rõõmsameelne ja pühendunud noor õpetaja.

Õpingute kõrvalt töötasin lasteaiaõpetajana. Enne lastega kojujäämist töötasin Muraste Koolis klassiõpetajana. Õpetamise juures hindan uudseid lähenemisviise tundide läbiviimiseks ja mängulisust. Pean oluliseks, et lapsel kujuneks soov ja tahe õppida.